Slavnostní udělování ředitelských pochval na 2. stupni 

01.02.24

Ve středu 31. 1. 2024 se konalo slavnostní předávání vysvědčení. Jelikož je na naší škole mnoho talentovaných a výjimečných žáků, věnovali jsme náležitou péči udělování ředitelských pochval. Žáci nás reprezentovali ve vědomostních, sportovních i uměleckých soutěžích, kde excelovali. Zároveň jsme vyhlásili žáka roku, kterým se stal David Meixner. Slavnostního gesta se ujali třídní učitelé společně se zástupci školy. Zasloužený potlesk patřil všem oceněným, jelikož to, co dokázali, je motivací nám všem. Ještě jednou gratulujeme.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE. 

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...