Příměstský lyžák 1. – 3. ročníku

30.01.24

V týdnu od 22. do 26. ledna proběhl lyžařský výcvik našich nejmenších v Tošovicích. Děti lyžovaly v družstvech se svými instruktory a zvládly to na výbornou. Pokročilí se zdokonalili a začátečníci se naučili lyžovat a vyjet na vleku. Své dovednosti pak všichni uplatnili v pátečním závodě a za své výkony byli odměněni diplomy a upomínkovými předměty. Celý týden jsme měli výborné sněhové podmínky a pěkné počasí. Dětem přejeme radost z lyžování a pobytu na horách.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...