Příměstský lyžák 1. – 3. ročníku

30.01.24

V týdnu od 22. do 26. ledna proběhl lyžařský výcvik našich nejmenších v Tošovicích. Děti lyžovaly v družstvech se svými instruktory a zvládly to na výbornou. Pokročilí se zdokonalili a začátečníci se naučili lyžovat a vyjet na vleku. Své dovednosti pak všichni uplatnili v pátečním závodě a za své výkony byli odměněni diplomy a upomínkovými předměty. Celý týden jsme měli výborné sněhové podmínky a pěkné počasí. Dětem přejeme radost z lyžování a pobytu na horách.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...