Příměstský lyžák 1. – 3. ročníku

30.01.24

V týdnu od 22. do 26. ledna proběhl lyžařský výcvik našich nejmenších v Tošovicích. Děti lyžovaly v družstvech se svými instruktory a zvládly to na výbornou. Pokročilí se zdokonalili a začátečníci se naučili lyžovat a vyjet na vleku. Své dovednosti pak všichni uplatnili v pátečním závodě a za své výkony byli odměněni diplomy a upomínkovými předměty. Celý týden jsme měli výborné sněhové podmínky a pěkné počasí. Dětem přejeme radost z lyžování a pobytu na horách.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.