Okresní finále ve šplhu na tyči

28.01.24
V úterý 23.1. a středu 24.1. se z celého okresu sjeli žáci a žákyně 4. – 9. tříd, aby na ZŠ Šrámkova poměřili své síly ve šplhu na tyči.
Ve všech věkových kategoriích měla zastoupení i naše škola. Nejvíce se dařilo našim nejmladším žákyním. Tým ve složení Eva Hostášková a Alice Stalmachová z 5.A, Sofie Fričová a Ema Přibylová z 5.B porazil všech dalších 10 družstev a suverénně zvítězil! Skvělé individuální výkony děvčat korunovalo absolutní vítězství Emy Přibylové! Bronzové medaile domů vezl tým chlapců 6. – 8. tříd ve složení Adam Benda (7.A), Matyáš Mertens (6. C), David Vrobel (8.A) a Ondřej Lindovský ze 7. ročníku, přičemž Adam Benda obsadil i třetí místo mezi jednotlivci! Velká pochvala patří rovněž Agátě Sedlářové a Johance Poštulkové z 6.A. Děvčata byla ve své kategorii nejmladší, přesto porazila mnoho i o dva roky starších žákyň a vybojovala individuální 6. a 8. místo!
Gratulace a poděkování všem zúčastněným!!!

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...