Okresní finále ve šplhu na tyči

28.01.24
V úterý 23.1. a středu 24.1. se z celého okresu sjeli žáci a žákyně 4. – 9. tříd, aby na ZŠ Šrámkova poměřili své síly ve šplhu na tyči.
Ve všech věkových kategoriích měla zastoupení i naše škola. Nejvíce se dařilo našim nejmladším žákyním. Tým ve složení Eva Hostášková a Alice Stalmachová z 5.A, Sofie Fričová a Ema Přibylová z 5.B porazil všech dalších 10 družstev a suverénně zvítězil! Skvělé individuální výkony děvčat korunovalo absolutní vítězství Emy Přibylové! Bronzové medaile domů vezl tým chlapců 6. – 8. tříd ve složení Adam Benda (7.A), Matyáš Mertens (6. C), David Vrobel (8.A) a Ondřej Lindovský ze 7. ročníku, přičemž Adam Benda obsadil i třetí místo mezi jednotlivci! Velká pochvala patří rovněž Agátě Sedlářové a Johance Poštulkové z 6.A. Děvčata byla ve své kategorii nejmladší, přesto porazila mnoho i o dva roky starších žákyň a vybojovala individuální 6. a 8. místo!
Gratulace a poděkování všem zúčastněným!!!

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...