Jak dokonale využít plody školní zahrady

05.01.24

Máme za sebou první čtvrtinu projektu “Jak dokonale využít plody školní zahrady”, do kterého se zapojili nejen žáci z klubu, ale také sedmáci. Ti svou pracovitostí pozemky řádně udržovali a připravovali na zimu. Spolupracujeme se seniory z Alzheimer home a předáváme si cenné zkušenosti. Vyzkoušeli jsme babičky (nejen ty, ale i naše mladší kamarády) v poznávání bylinek nebo jsme z plodů upekli pečený čaj. V zimních měsících připravujeme bylinkové pohlednice ve spolupráci s vyučujícím přírodopisu, zahrádek a výtvarné výchovy.

 

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...