Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

22.12.23
Ve středu 6. prosince 2023 proběhla písemná část školního kola v angličtině, a to ve dvou kategoriích, 6.- 7. a 8. – 9. ročník. Testovány byly dvě oblasti – Reading and Use of English a Listening. V písemné části nižší kategorie do dalšího kola (ústní části) postoupily Klaudie Plušková (6. C), Dorothea Dvořáková (6. C), Ella Němcová (6. A), Vivien Fialová (6. A), Lucie Sívková (6. A) a Jana Burdíková (6. B). Absolutní vítězkou se stala Dorothea Dvořáková, která postoupila do okresního kola. Její náhradnicí se stala Klaudie Plušková.
Ve vyšší kategorii zabodovali Alice Fialová, Marcela Pavlincová, Adéla Bártíková, David Meixner a Martin Pastucha z 9. C. Dále se do finále mezi starší spolužáky probojovala Petra Valérie Gebauerová (8. A). Po ústní části soutěže, která proběhla ve čtvrtek 7. prosince, nejlepšího výsledku dosáhla Adéla Bártíková, která bude v okresním kole, v této kategorii, reprezentovat naši školu. Její náhradnicí je Alice Fialová.
Srdečně gratulujeme vítězům a všem 36 nadějným angličtinářům, kteří se soutěže zúčastnili. Děkujeme za snahu a píli. Máme radost, že vás angličtina baví.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...