Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

05.12.23

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině nám zajistilo účast ve vyřazovacích bojích. V semifinále jsme se utkali se ZŠ Bystřice. V utkání s pozdějším vítězem turnaje jsme prohráli 3:5. Čekal nás zápas o 3. místo se ZŠ Krnov. V dramatickém utkání, ve kterém se o výsledku rozhodlo až v prodloužení, jsme byli ti šťastnější. Zvítězili jsme 3:2 a získali bronzové medaile. Lídry všech zúčastněných týmů byli florbalisti, hrající nejvyšší žákovské soutěže. Jejich florbalové dovednosti rozhodovaly o výsledcích zápasů. 3. místo v této konkurenci je velkým úspěchem.
Reprezentovali nás: Oliver Langa z 6.C, Robin Moša, Richard Moša, Adam Benda, David Bernard ze 7.A, Kryštof Hrbáč, Matyáš Weczerek, Ondřej Mičker ze 7.B, Dominik Hanzlík, David Vrobel z 8.A, Šimon Ambrůz, Dominik Hrbáček z 8.B.
Chlapcům blahopřejeme!
Karel Frýdl

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...