Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

05.12.23

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině nám zajistilo účast ve vyřazovacích bojích. V semifinále jsme se utkali se ZŠ Bystřice. V utkání s pozdějším vítězem turnaje jsme prohráli 3:5. Čekal nás zápas o 3. místo se ZŠ Krnov. V dramatickém utkání, ve kterém se o výsledku rozhodlo až v prodloužení, jsme byli ti šťastnější. Zvítězili jsme 3:2 a získali bronzové medaile. Lídry všech zúčastněných týmů byli florbalisti, hrající nejvyšší žákovské soutěže. Jejich florbalové dovednosti rozhodovaly o výsledcích zápasů. 3. místo v této konkurenci je velkým úspěchem.
Reprezentovali nás: Oliver Langa z 6.C, Robin Moša, Richard Moša, Adam Benda, David Bernard ze 7.A, Kryštof Hrbáč, Matyáš Weczerek, Ondřej Mičker ze 7.B, Dominik Hanzlík, David Vrobel z 8.A, Šimon Ambrůz, Dominik Hrbáček z 8.B.
Chlapcům blahopřejeme!
Karel Frýdl

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...