Finále přírodovědné soutěže v ZOO Ostrava

28.11.23

Největší znalci šelem jsou z Opavy! V sobotu 25. 11. 2023 se dva týmy z naší školy zúčastnily finále přírodovědné soutěže v ZOO Ostrava. Po pěti kolech otázek a úkolů na téma šelmy slavíme. Tým Rosomáků z 6. C první místo, což je obhajoba loňského vítězství. Okouni ze 7. A skončili na děleném 5. a 6. místě. Soutěžící prokázali výborné znalosti, získali hodnotné odměny a vítězové se mohli v zázemí ZOO seznámit zblízka s velbloudy. Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších ročnících soutěže. Za přípravu žáků na soutěž děkujeme paní učitele Viktorinové.

 

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...