Chlapci postoupili do krajského finále ve florbalu 

21.11.23

Ve středu 15. 11. 2023 se na ZŠ Otická uskutečnilo okresní kolo ve florbalu chlapců kategorie III. (rok narození 2012–2010). Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, hrálo se ve dvou skupinách. Naši kluci vyhráli všechna 3 utkání a postoupili do semifinále z 1.místa. Tady jsme narazili na našeho přemožitele z okrskového kola ZŠ Kylešovice. Utkání se pro nás nevyvíjelo dobře. Ještě 5 minut před koncem jsme prohrávali 0:2. Náš tým to ale nevzdal a třemi góly v rozmezí tří minut strhl vítězství na naši stranu. Ve finále nás čekal suverén dosavadního průběhu soutěže tým ze ZŠ Kravaře. Od začátku utkání jsme čelili náporu soupeře a jen díky velké obětavosti jsme neinkasovali. Také našemu družstvu se povedlo pár pěkných akcí a z jedné z nich jsme se ujali vedení 1:0. Soupeři se dvě minuty před koncem podařilo vyrovnat a šlo se do prodloužení. Naši kluci se ujali vedení 2:1 a výsledek již ubránili. 1. místo a postup do krajského finále je velkým úspěchem.
Reprezentovali nás: Oliver Langa z 6. C, Robin Moša, Richard Moša, Adam Benda a David Bernard ze 7. A, Kryštof Hrbáč, Matyáš Weczerek, Ondřej Mičker ze 7. B, Dominik Hanzlík z 8.A, Šimon Ambrůz a Dominik Hrbáček z 8.B.
Celý tým musím pochválit za bojovnost i obětavost. Chlapcům blahopřejeme a 1. prosince budeme držet palce v krajském finále.

Karel Frýdl

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...