Zažij Edvarda Beneše naživo! 

16.11.23

Ve čtvrtek 16. 11. 2023 se u nás konala akce pro 5. ročníky základních škol z širokého okolí. Na návštěvu přijela ZŠ Hoštice, Komárov, Chlebičov a Suché Lazce. Žáky čekala exkurze, návštěva klubu, tělocvičny, učebny fyziky a angličtiny. Děti si vyzkoušely fyzikální pokusy, vyrobily pytlíček s bylinkami ve školním klubu, procvičily angličtinu nebo si zasportovaly. Parádní dopoledne plné zábavy, informací a sportu! To byla akce “Zažij Edvarda Beneše naživo”.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...