Zažij Edvarda Beneše naživo! 

16.11.23

Ve čtvrtek 16. 11. 2023 se u nás konala akce pro 5. ročníky základních škol z širokého okolí. Na návštěvu přijela ZŠ Hoštice, Komárov, Chlebičov a Suché Lazce. Žáky čekala exkurze, návštěva klubu, tělocvičny, učebny fyziky a angličtiny. Děti si vyzkoušely fyzikální pokusy, vyrobily pytlíček s bylinkami ve školním klubu, procvičily angličtinu nebo si zasportovaly. Parádní dopoledne plné zábavy, informací a sportu! To byla akce “Zažij Edvarda Beneše naživo”.

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...