Soutěž mladých zoologů 

16.11.23

Celý minulý týden probíhala v ZOO Ostrava Soutěž mladých zoologů, na které jsme nemohli chybět. Nastudovali jsme všechno o šelmách a v úterý 7. 11. 2023 jsme si ověřili znalosti ve vědomostním testu. Obrovského úspěchu dosáhly dva naše týmy, které se probojovaly do velkého finále.
Tým 6. C ve složení Klaudie Plušková, Zoe Legutová, Dorothea Dvořáková, Filip Gróman a Erik Muczka postoupili z prvního místa a tým 7. A ve složení Květa Havlíčková, Ondřej Havlíček, Tomáš Kantor, Adam Surala a Robin Moša z 8. místa.
Moc gratulujeme, přejeme hodně štěstí ve finále a ostatním soutěžním týmům děkujeme za reprezentaci.

 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...