Soutěž mladých zoologů 

16.11.23

Celý minulý týden probíhala v ZOO Ostrava Soutěž mladých zoologů, na které jsme nemohli chybět. Nastudovali jsme všechno o šelmách a v úterý 7. 11. 2023 jsme si ověřili znalosti ve vědomostním testu. Obrovského úspěchu dosáhly dva naše týmy, které se probojovaly do velkého finále.
Tým 6. C ve složení Klaudie Plušková, Zoe Legutová, Dorothea Dvořáková, Filip Gróman a Erik Muczka postoupili z prvního místa a tým 7. A ve složení Květa Havlíčková, Ondřej Havlíček, Tomáš Kantor, Adam Surala a Robin Moša z 8. místa.
Moc gratulujeme, přejeme hodně štěstí ve finále a ostatním soutěžním týmům děkujeme za reprezentaci.

 

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...