Úspěchy našich žáků ve florbalu – ČEPS cup kategorie chlapců 4. a 5. tříd – 2. místo

13.11.23

Soutěž ČEPS cup pořádá český florbalový svaz. Projektu se účastní přes 1200 škol z celé České republiky. Ve čtvrtek 9. listopadu se na ZŠ Otická uskutečnilo okresní kolo, kterého se zúčastnilo 10 týmů ve skupinách A a B. Naši kluci porazili ZŠ Mařádkova 10:0, ZŠ Otická 6:3, ZŠ Velké Heraltice 8:1 a Hradec nad Moravicí 9:0. Ve finále se utkali s vítězem skupiny B, ZŠ Vrchní. Ve vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo na hokejky soupeře. Podlehli jsme těsně 2:3 a získali 2. místo v turnaji.
Reprezentovali nás: Daniel Otipka, Šimon Herudek, Šimon Tobiáš, Petr Backe, Šimon Malík a Viktor May z 5.A, Maxmilián Wehovsky ze 4.A a Oliver Žůrek ze 4.B.
Chlapcům blahopřejeme!

Karel Frýdl

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...