Úspěchy našich žáků ve florbalu – ČEPS cup kategorie chlapců 4. a 5. tříd – 2. místo

13.11.23

Soutěž ČEPS cup pořádá český florbalový svaz. Projektu se účastní přes 1200 škol z celé České republiky. Ve čtvrtek 9. listopadu se na ZŠ Otická uskutečnilo okresní kolo, kterého se zúčastnilo 10 týmů ve skupinách A a B. Naši kluci porazili ZŠ Mařádkova 10:0, ZŠ Otická 6:3, ZŠ Velké Heraltice 8:1 a Hradec nad Moravicí 9:0. Ve finále se utkali s vítězem skupiny B, ZŠ Vrchní. Ve vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo na hokejky soupeře. Podlehli jsme těsně 2:3 a získali 2. místo v turnaji.
Reprezentovali nás: Daniel Otipka, Šimon Herudek, Šimon Tobiáš, Petr Backe, Šimon Malík a Viktor May z 5.A, Maxmilián Wehovsky ze 4.A a Oliver Žůrek ze 4.B.
Chlapcům blahopřejeme!

Karel Frýdl

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...