Postup děvčat do krajského finále ve florbalu 

13.11.23

V úterý 7. 11. 2023 se na ZŠ Otická uskutečnilo okresní kolo ve florbalu dívek kategorie III (rok narození 2012–2010). Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým. Naše děvčata měla výborný vstup do turnaje. Porazily ZŠ Englišova a ZŠ Kylešovice, ve třetím zápase se utkala s jedním z favoritů, a to ZŠ Bolatice. Dramatické utkání zvládnuly a náš cíl byl zase o něco blíž. V dalších utkáních jsme porazili ZŠ Mařádkova a prohráli se ZŠ Otická. Čekal nás poslední zápas se ZŠ Vrchní. Naše děvčata nedala soupeřkám šanci a vítězství 5:2 rozhodlo o vítězství v turnaji a postupu do krajského kola. Na 2. místě se umístila ZŠ Otická, na 3. místě ZŠ Bolatice.
Reprezentovaly nás: Lucie Žídková a Barbora Lukešová z 6.C, Adéla Plušková Nela Hrabcová, Gita Racko, Tereza Turáčková, Týna Jašková ze 7.A, Eliška Dorosiňská ze 7.C, Adéla Hostášková a Tereza Koukolová z 8.A a Neiry Tess Novák z 8.B. Děvčata musím pochválit za bojovnost, ale také za krásné akce a góly, výborně si vedla brankářka Adéla Hostášková.  Děvčatům blahopřejeme a 24. listopadu budeme držet palce v krajském finále.

Karel Frýdl

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...