Slavnostní otevření nově vybudované kuchyně ve školní jídelně 

07.11.23

V úterý 7. listopadu 2023 na naši školu zavítalo vedení Statutárního města Opavy v čele s panem primátorem, náměstkem primátora, vedoucí odboru školství a dalšími zaměstnanci, kteří stáli za vznikem rekonstrukce místnosti. Všem zúčastněným mnohokrát děkujeme za milou návštěvu i poskytnutí finančního balíčku pro účely modernizace školní družiny. Vybavení bylo pořízeno z šablon OP JAK. Za tímto účelem byla slavnostně přestřižená páska, která oficiálně potvrdila otevření nové a moderní místnosti, ve které děti zažijí své kulinářské úspěchy. Nechyběl ani přípitek nealkoholickým šampaňským. Děkujeme rovněž za výborné občerstvení, které přichystala školní družina a klub. Již teď se těšíme na výtvory, které děti se svými pedagogy vytvoří.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...