Slavnostní otevření nově vybudované kuchyně ve školní jídelně 

07.11.23

V úterý 7. listopadu 2023 na naši školu zavítalo vedení Statutárního města Opavy v čele s panem primátorem, náměstkem primátora, vedoucí odboru školství a dalšími zaměstnanci, kteří stáli za vznikem rekonstrukce místnosti. Všem zúčastněným mnohokrát děkujeme za milou návštěvu i poskytnutí finančního balíčku pro účely modernizace školní družiny. Vybavení bylo pořízeno z šablon OP JAK. Za tímto účelem byla slavnostně přestřižená páska, která oficiálně potvrdila otevření nové a moderní místnosti, ve které děti zažijí své kulinářské úspěchy. Nechyběl ani přípitek nealkoholickým šampaňským. Děkujeme rovněž za výborné občerstvení, které přichystala školní družina a klub. Již teď se těšíme na výtvory, které děti se svými pedagogy vytvoří.

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...