Přespolní běh – 6. nejlepší v ČR

04.11.23

Tým chlapců ve složení Adam Stošek a Oliver Langa z 6.C, Robin a Richard Mošovi ze 7.A, Dominik Hrbáček z 8.B a David Vrobel z 8.A vítězně postupoval z okresního kola na krajské…a pak až na republikové finále! To se konalo 25.10.2023 ve Žďáru nad Sázavou. Ve své kategorii se na startovní čáru 2kilometrového běhu hoši postavili spolu s dalšími 90 závodníky z celé ČR. V této konkurenci dokázali zabodovat a doběhli pro celkové 6. místo!
Velké díky a gratulace celému týmu!

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...