Přespolní běh – 6. nejlepší v ČR

04.11.23

Tým chlapců ve složení Adam Stošek a Oliver Langa z 6.C, Robin a Richard Mošovi ze 7.A, Dominik Hrbáček z 8.B a David Vrobel z 8.A vítězně postupoval z okresního kola na krajské…a pak až na republikové finále! To se konalo 25.10.2023 ve Žďáru nad Sázavou. Ve své kategorii se na startovní čáru 2kilometrového běhu hoši postavili spolu s dalšími 90 závodníky z celé ČR. V této konkurenci dokázali zabodovat a doběhli pro celkové 6. místo!
Velké díky a gratulace celému týmu!

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...