Večerní halloweenská stezka odvahy 

03.11.23

SRPDŠ při Základní škole Opava, Edvarda Beneše, uspořádalo poslední říjnový den halloweenské strašení. V přízemí školy děti čekala kartička odvážného, a poté cesta tmavými chodbami až do velké tělocvičny. Kostlivci, světýlka, bubáci i pavouci stáli všem odvážlivcům v cestě. Děkujeme SRPDŠ za překrásnou akci, výborné občerstvení a úžasnou atmosféru, díky které jsme si společný večer všichni užili.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE PO KLIKNUTÍ ZDE.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...