Vítězství v krajském kole přespolního běhu

22.10.23

Za vytrvalého deště a v sotva deseti stupních se ve čtvrtek 19.10. sjeli vítězové okresních kol přespolního běhu k opavskému Stříbrnému jezeru, aby zde závodili s nejlepšími týmy v kraji o postup na republikové finále. V kategorii chlapců, roč. nar. 2010 – 2012 měla zastoupení i naše škola. Tým ve složení Dominik Hrbáček z 8.B, David Vrobel z 8.A, Richard a Robin Mošovi ze 7.A, Oliver Langa a Adam Stošek ze 6.C se postavil na startovní čáru vedle běžců z Jablunkova, Bruntálu, Karviné, Ostravy a Frenštátu pod Radhoštěm. Odhodlanost, týmová podpora a skvělá forma byly klíči k úspěchu našich hochů, kteří se se svým doběhovým skóre stali suverénními vítězi a postupují na celostátní finále 25.10. ve Žďáru nad Sázavou. Veliké gratulace a držíme pěsti!

 

 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...