Vítězství v krajském kole přespolního běhu

22.10.23

Za vytrvalého deště a v sotva deseti stupních se ve čtvrtek 19.10. sjeli vítězové okresních kol přespolního běhu k opavskému Stříbrnému jezeru, aby zde závodili s nejlepšími týmy v kraji o postup na republikové finále. V kategorii chlapců, roč. nar. 2010 – 2012 měla zastoupení i naše škola. Tým ve složení Dominik Hrbáček z 8.B, David Vrobel z 8.A, Richard a Robin Mošovi ze 7.A, Oliver Langa a Adam Stošek ze 6.C se postavil na startovní čáru vedle běžců z Jablunkova, Bruntálu, Karviné, Ostravy a Frenštátu pod Radhoštěm. Odhodlanost, týmová podpora a skvělá forma byly klíči k úspěchu našich hochů, kteří se se svým doběhovým skóre stali suverénními vítězi a postupují na celostátní finále 25.10. ve Žďáru nad Sázavou. Veliké gratulace a držíme pěsti!

 

 

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...