Vernisáž fotografií žáků 2. stupně 

18.10.23

Úterý 17. 10. 2023 patřilo výstavě fotografií, které vytvořili žáci 2. stupně. Tématem byly prázdniny. Do úzkého výběru se dostalo 48 snímků, na kterých se objevily různé scény i barevné kompozice. Každý ze zúčastněných měl možnost hlasovat pro nejpovedenější fotografii. Do pátku probíhá hlasování. Po sečtení hlasů se na webu a sociálních sítích objeví výherci. Akci doprovodil Školní pěvecký sbor EBEN, o občerstvení se postaral školní klub pod vedením paní Jiřinky a svou návštěvou nás poctili klienti ALZHEIMER HOME Opava. Děkujeme všem autorům za překrásné záběry.

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...