Vernisáž fotografií žáků 2. stupně 

18.10.23

Úterý 17. 10. 2023 patřilo výstavě fotografií, které vytvořili žáci 2. stupně. Tématem byly prázdniny. Do úzkého výběru se dostalo 48 snímků, na kterých se objevily různé scény i barevné kompozice. Každý ze zúčastněných měl možnost hlasovat pro nejpovedenější fotografii. Do pátku probíhá hlasování. Po sečtení hlasů se na webu a sociálních sítích objeví výherci. Akci doprovodil Školní pěvecký sbor EBEN, o občerstvení se postaral školní klub pod vedením paní Jiřinky a svou návštěvou nás poctili klienti ALZHEIMER HOME Opava. Děkujeme všem autorům za překrásné záběry.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...