Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

21.09.23

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí.

Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na krásné 4. příčce. Výrazného individuálního úspěchu dosáhl Štěpán Polouček z 5.B, který mezi asi šedesáti závodníky doběhl na stříbrné pozici. Sedmým nejlepším běžcem byl Maxmilián Wehowsky ze 4.A.

Žákyně 6. a 7. ročníku se umístily páté, zazářila Barbora Lukešová z 6.C, která v obrovské konkurenci našla jedinou přemožitelku!

Tým žákyň 8. a 9. ročníku doběhl pro celkové 7. místo s osmou nejlepší běžkyní startovního pole Neiry Tess Novák z 8.B. Chlapci 8. a 9. ročníku obsadili celkové 4. místo s šestým a sedmým nejrychlejším běžcem – Štěpán Malík z 9.B, Dušan Celta z 9.A.

Absolutními vítězi své kategorie se stali šesťáci a sedmáci! Za ně díky pravidlům mohl závodit i Dominik Hrbáček z 8.B, který doběhl na bronzové pozici. K týmovému triumfu výrazně přispěl i sedmý Oliver Langa z 6.C a osmý Richard Moša ze 7.A.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...