Opavan Race 2023

13.09.23

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet!
V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se zdoláváním všemožných překážek ve vzduchu, na zemi i v blátě. V Městských sadech v Opavě šlo především o radost z pohybu, překonávání sebe sama a týmovou spolupráci…stříbrný úspěch naší výpravy byl už pak jen pověstnou třešničkou na dortu.
Gratulujeme!
Více fotek a video najdete na FB/Instagramu/youtube.com Fenix Opava, Opavan Race 2023 a Sportovní festival Opava.

 

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...