Opavan Race 2023

13.09.23

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet!
V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se zdoláváním všemožných překážek ve vzduchu, na zemi i v blátě. V Městských sadech v Opavě šlo především o radost z pohybu, překonávání sebe sama a týmovou spolupráci…stříbrný úspěch naší výpravy byl už pak jen pověstnou třešničkou na dortu.
Gratulujeme!
Více fotek a video najdete na FB/Instagramu/youtube.com Fenix Opava, Opavan Race 2023 a Sportovní festival Opava.

 

Podobné příspěvky

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

Dne 21. 9. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal MTB CROSS, závod horských kol, kde i naše škola měla své zastoupení. Z celkem 340 dětí z 20 základních a mateřských škol jsem získali 3 medaile. Dvě zlaté a jednu stříbrnou! V kategorii ročníku 2012 se na 2. místě...

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí. Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na...