Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

29.08.23
Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka.
Termín nástupu: 1. 9. 2023
Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění
Požadavky:
  • dosažené magisterské vzdělání v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb. v platném znění (Zákon o pedagogických pracovnících)
  • praxe vítána
Uchazeč doloží:
  • doklad o dosaženém vzdělání
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů
Nabízíme: osobní ohodnocení, až 3x ročně odměny, benefity školy (Multisport karta, důchodové pojištění a dotované obědy).
Přihlášky k výběrovému řízení včetně požadovaných dokladů zasílejte na adresu: info@zsedvardabenese.cz.

Podobné příspěvky

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

Dne 21. 9. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal MTB CROSS, závod horských kol, kde i naše škola měla své zastoupení. Z celkem 340 dětí z 20 základních a mateřských škol jsem získali 3 medaile. Dvě zlaté a jednu stříbrnou! V kategorii ročníku 2012 se na 2. místě...

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí. Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na...

Opavan Race 2023

Opavan Race 2023

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet! V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se...