Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

29.08.23
Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka.
Termín nástupu: 1. 9. 2023
Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění
Požadavky:
  • dosažené magisterské vzdělání v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb. v platném znění (Zákon o pedagogických pracovnících)
  • praxe vítána
Uchazeč doloží:
  • doklad o dosaženém vzdělání
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů
Nabízíme: osobní ohodnocení, až 3x ročně odměny, benefity školy (Multisport karta, důchodové pojištění a dotované obědy).
Přihlášky k výběrovému řízení včetně požadovaných dokladů zasílejte na adresu: info@zsedvardabenese.cz.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...