Slavnostní rozloučení s žáky devátého ročníku

29.06.23

Dnes se v Obecním domě v Opavě konalo slavnostní předávání vysvědčení, kterého se ujala paní ředitelka společně se svými zástupci a současnými i bývalými třídními učiteli. Mnohokrát děkujeme členům pedagogického sboru za krásné a upřímné projevy, školnímu pěveckému sboru EBEN za doplnění výjimečného okamžiku, sólové zpěvačce Lucii Anežce Tomáškové a ostatním účinkujícím. Obrovské díky patří také moderátorům odpoledne, a to Ester Pačkové a Davidovi Maixnerovi.

Vysvědčení, poslední společná fotka, šerpa, úsměvy a hrdí rodiče, přátelé, učitelé a všichni ti, co tam s námi dnes byli.
Milí deváťáci, přejeme vám mnoho štěstí v dalších krocích, které vás čekají. Byli jste úžasní.

Všechny fotografie naleznete ZDE.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...