Branný den 2023 

28.06.23

Dne 28. 6. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal další ročník branného dne, který byl složen z běžecké části, jízdy na raftech, střelby, zdravovědy, topografie, obratnosti a hodu na cíl. Žáci 6. – 8. tříd byli rozdělení do družstvech, ve kterých plnili dané disciplíny. Vyhlášení probíhalo podle ročníků, kdy se absolutním vítězem stalo družstvo Jestřábi ze 7. třídy ve složení Michal Uvíra, Tomáš Václavek, Matěj Tesař, Ondřej Orth, Adam Lukáš
a Radek Bielaček. Odměnou jim byl putovní pohár a melounové osvěžení. Gratulujeme ke krásným výsledkům a zároveň děkujeme za organizaci učitelům školy, instruktorům SVČ Opava a žákům 8. a 9. ročníku.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.  

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...