Branný den 2023 

28.06.23

Dne 28. 6. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal další ročník branného dne, který byl složen z běžecké části, jízdy na raftech, střelby, zdravovědy, topografie, obratnosti a hodu na cíl. Žáci 6. – 8. tříd byli rozdělení do družstvech, ve kterých plnili dané disciplíny. Vyhlášení probíhalo podle ročníků, kdy se absolutním vítězem stalo družstvo Jestřábi ze 7. třídy ve složení Michal Uvíra, Tomáš Václavek, Matěj Tesař, Ondřej Orth, Adam Lukáš
a Radek Bielaček. Odměnou jim byl putovní pohár a melounové osvěžení. Gratulujeme ke krásným výsledkům a zároveň děkujeme za organizaci učitelům školy, instruktorům SVČ Opava a žákům 8. a 9. ročníku.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.  

Podobné příspěvky

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

Dne 21. 9. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal MTB CROSS, závod horských kol, kde i naše škola měla své zastoupení. Z celkem 340 dětí z 20 základních a mateřských škol jsem získali 3 medaile. Dvě zlaté a jednu stříbrnou! V kategorii ročníku 2012 se na 2. místě...

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí. Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na...

Opavan Race 2023

Opavan Race 2023

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet! V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se...