Branný den 2023 

28.06.23

Dne 28. 6. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal další ročník branného dne, který byl složen z běžecké části, jízdy na raftech, střelby, zdravovědy, topografie, obratnosti a hodu na cíl. Žáci 6. – 8. tříd byli rozdělení do družstvech, ve kterých plnili dané disciplíny. Vyhlášení probíhalo podle ročníků, kdy se absolutním vítězem stalo družstvo Jestřábi ze 7. třídy ve složení Michal Uvíra, Tomáš Václavek, Matěj Tesař, Ondřej Orth, Adam Lukáš
a Radek Bielaček. Odměnou jim byl putovní pohár a melounové osvěžení. Gratulujeme ke krásným výsledkům a zároveň děkujeme za organizaci učitelům školy, instruktorům SVČ Opava a žákům 8. a 9. ročníku.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE.  

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...