Mladý zahrádkář – finále 

27.06.23

Jedinečnou zkušenost má za sebou Ondra Rozsypal ze 7. A. Zúčastnil se celostátního kola soutěže Mladý zahrádkář, která se konala o víkendu 17. a 18. 6. 2023 v Praze. Na Ondru čekal nejen vědomostní test, ale také poznávačka různých druhů rostlin. Součástí programu byla návštěva botanického parku pořadatelské Střední odborné školy Jarov a také prohlídka Národního zemědělského muzea. Ondra skvěle zabojoval a získal fantastické 9. místo.
Moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Podobné příspěvky

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

Dne 21. 9. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal MTB CROSS, závod horských kol, kde i naše škola měla své zastoupení. Z celkem 340 dětí z 20 základních a mateřských škol jsem získali 3 medaile. Dvě zlaté a jednu stříbrnou! V kategorii ročníku 2012 se na 2. místě...

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí. Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na...

Opavan Race 2023

Opavan Race 2023

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet! V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se...