Mladý zahrádkář – finále 

27.06.23

Jedinečnou zkušenost má za sebou Ondra Rozsypal ze 7. A. Zúčastnil se celostátního kola soutěže Mladý zahrádkář, která se konala o víkendu 17. a 18. 6. 2023 v Praze. Na Ondru čekal nejen vědomostní test, ale také poznávačka různých druhů rostlin. Součástí programu byla návštěva botanického parku pořadatelské Střední odborné školy Jarov a také prohlídka Národního zemědělského muzea. Ondra skvěle zabojoval a získal fantastické 9. místo.
Moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...