Vodácký kurz 8. ročníku 

20.06.23

V termínu od 12. 6. – 14. 6. se naši osmáci vydali na vodácký kurz do Litovle. Po příjezdu si všichni postavili stany a šli si vyzkoušet, jaké je to plout na lodi. Poté už jen hráli hry, plážový volejbal a užívali si večera. Další den je čekal 15 km sjezd řeky Moravy od Vily Háj až po Stodolu Nové Mlýny. Trasa měla jak pomalé a klidné úseky, tak i rychlejší a náročnější místa. Večer všechny čekala odměna ve formě špekáčků. Poslední den naši osmáci pluli od Nových Mlýnu zpátky do campu, kde si ještě naposled užili zábavy.
Hromada zábavy, voda a legrace, to byl vodák 2023.

Fotogalerii naleznete ZDE.

Podobné příspěvky

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

Dne 21. 9. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal MTB CROSS, závod horských kol, kde i naše škola měla své zastoupení. Z celkem 340 dětí z 20 základních a mateřských škol jsem získali 3 medaile. Dvě zlaté a jednu stříbrnou! V kategorii ročníku 2012 se na 2. místě...

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí. Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na...

Opavan Race 2023

Opavan Race 2023

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet! V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se...