Vodácký kurz 8. ročníku 

20.06.23

V termínu od 12. 6. – 14. 6. se naši osmáci vydali na vodácký kurz do Litovle. Po příjezdu si všichni postavili stany a šli si vyzkoušet, jaké je to plout na lodi. Poté už jen hráli hry, plážový volejbal a užívali si večera. Další den je čekal 15 km sjezd řeky Moravy od Vily Háj až po Stodolu Nové Mlýny. Trasa měla jak pomalé a klidné úseky, tak i rychlejší a náročnější místa. Večer všechny čekala odměna ve formě špekáčků. Poslední den naši osmáci pluli od Nových Mlýnu zpátky do campu, kde si ještě naposled užili zábavy.
Hromada zábavy, voda a legrace, to byl vodák 2023.

Fotogalerii naleznete ZDE.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...