Naši deváťáci zabodovali v celostátní soutěži Svět očima dětí 2023 

20.06.23

Tomáš Novák a Josef Maiwald budou v září v Praze oceněni za své audiovizuální dílo v rámci 20. ročníku soutěže vyhlášené MV ČR „ Svět očima dětí“.
Soutěž probíhala pod záštitou ministra vnitra ČR, od kterého si chlapci pojedou převzít diplomy a ceny za tento mimořádný úspěch.
V konkurenci 4500 soutěžních prací uspěli s krátkým filmem na téma Phishing.
Gratulujeme!

 

Podobné příspěvky

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

Dne 21. 9. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal MTB CROSS, závod horských kol, kde i naše škola měla své zastoupení. Z celkem 340 dětí z 20 základních a mateřských škol jsem získali 3 medaile. Dvě zlaté a jednu stříbrnou! V kategorii ročníku 2012 se na 2. místě...

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí. Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na...

Opavan Race 2023

Opavan Race 2023

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet! V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se...