Tři zlaté, jedna stříbrná, dvě bronzové – badmintonový turnaj 6. a 7. tříd 

11.06.23

Dne 7. 6. 2023 se v tělocvičně u fotbalového stadionu SFC konala soutěž v badmintonu kategorie 6. a 7. tříd. Naši školu reprezentovalo šest žáků, a to Denisa Michalíková, Tereza Koukolová, Ema Tománková, Tomáš Trupar, Matyáš Mertens a Lukáš Hruška. Terezka vyhrála zlato ve dvouhře dívek a bronz ve čtyřhře, Matyáš získal stříbro ve dvouhře chlapců a zlato ve čtyřhře, Lukáš exceloval a byl první ve čtyřhře. Denisa získala v tomtéž zápase bronz. Za vynaložené úsilí a reprezentaci školy moc děkujeme a blahopřejeme všem našim medailistům.

Podobné příspěvky

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

Dne 21. 9. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal MTB CROSS, závod horských kol, kde i naše škola měla své zastoupení. Z celkem 340 dětí z 20 základních a mateřských škol jsem získali 3 medaile. Dvě zlaté a jednu stříbrnou! V kategorii ročníku 2012 se na 2. místě...

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí. Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na...

Opavan Race 2023

Opavan Race 2023

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet! V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se...