Tři zlaté, jedna stříbrná, dvě bronzové – badmintonový turnaj 6. a 7. tříd 

11.06.23

Dne 7. 6. 2023 se v tělocvičně u fotbalového stadionu SFC konala soutěž v badmintonu kategorie 6. a 7. tříd. Naši školu reprezentovalo šest žáků, a to Denisa Michalíková, Tereza Koukolová, Ema Tománková, Tomáš Trupar, Matyáš Mertens a Lukáš Hruška. Terezka vyhrála zlato ve dvouhře dívek a bronz ve čtyřhře, Matyáš získal stříbro ve dvouhře chlapců a zlato ve čtyřhře, Lukáš exceloval a byl první ve čtyřhře. Denisa získala v tomtéž zápase bronz. Za vynaložené úsilí a reprezentaci školy moc děkujeme a blahopřejeme všem našim medailistům.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...