Dne 7. 6. 2023 se v tělocvičně u fotbalového stadionu SFC konala soutěž v badmintonu kategorie 6. a 7. tříd. Naši školu reprezentovalo šest žáků, a to Denisa Michalíková, Tereza Koukolová, Ema Tománková, Tomáš Trupar, Matyáš Mertens a Lukáš Hruška. Terezka vyhrála zlato ve dvouhře dívek a bronz ve čtyřhře, Matyáš získal stříbro ve dvouhře chlapců a zlato ve čtyřhře, Lukáš exceloval a byl první ve čtyřhře. Denisa získala v tomtéž zápase bronz. Za vynaložené úsilí a reprezentaci školy moc děkujeme a blahopřejeme všem našim medailistům.
Od školních úspěchů až na zámořský vrchol: Bratři Glosovi dobývají hokejovou Ameriku
Naše škola má další velký důvod k hrdosti. Náš absolvent Vincent Glos dosáhl v zámořské hokejové lize NAHL na vrchol, když s týmem Maryland Black Bears vybojoval prestižní Robertson Cup – jednu z nejvýznamnějších trofejí severoamerického juniorského hokeje. Že se v...











