Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

01.06.23

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky.

  • úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti)
  • platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění
  • nástup dohodou

Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem č.563/2004 Sb. v platném znění

Nabízíme:

  • osobní ohodnocení
  • až 3x ročně odměny
  • benefity školy (Multisport karta, Edenred karta, dotované obědy, příspěvek na penzijní připojištění)

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zasílejte emailem na adresu: info@zsedvardabenese.cz.

 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...