Poznávací zájezd do Anglie

27.05.23

Ve dnech 14.-19.5.2023 se uskutečnil poznávací zájezd do Londýna, Brightonu a Hastings. Žáci navštívili jak rušné velkoměsto, tak i ta menší přímořská letoviska. Zkoumali fantastický mořský svět, poznávali krásy křídových útesů Seven Sisters, objevovali pašerácké jeskyně, pozorovali svět z výšky pohyblivé vyhlídkové věže i360 a zažili mnoho dalšího. Už teď se těšíme na další výlety do zahraničí, které připravujeme na příští školní rok. Hromada zážitků, zkušeností i dny plné aktivit a poznávání. To byla Anglie 2023.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE.