Opavský městský biatlon

27.05.23

Dne 26. 5. 2023 se na Horním náměstí konal Opavský městský biatlon. Naše žačky ve složení Neiry Tess Novák, Denisa Michálíková a Adéla Hostášková získaly krásné první místo v kategorii 7. ročníku, zároveň ale urvaly zlato jako nejrychlejší dívčí tým závodu. V kategorii chlapci (6. třída) jsme získali jedno stříbrno a jeden bronz. Kluci osmáci jsou rovněž bronzoví. Všem zúčastněným moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...