Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

05.05.23

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka. 

Termín nástupu: 1. 9. 2023

Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění

Požadavky:

  • dosažené vzdělání v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb. v platném znění (Zákon o pedagogických pracovnících)
  • praxe vítána

Uchazeč doloží:

  • doklad o dosaženém vzdělání
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů

Nabízíme: osobní ohodnocení, až 3x ročně odměny, benefity školy (Multisport karta, důchodové pojištění a dotované obědy).

Přihlášky k výběrovému řízení včetně požadovaných dokladů zasílejte na adresu: info@zsedvardabenese.cz

 

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...