Úspěchy ZŠ E. Beneše – Národní testování SCIO žáků 5. tříd

04.05.23

Celých 22% páťáků s rozšířenou výukou angličtiny by zvládlo maturitu a dalších 48 % páťáků s rozšířenou výukou angličtiny umí anglicky stejně dobře jako deváťáci jiných škol. Úroveň A2 v angličtině je běžná u 48 procent našich jazykových páťáků. To, že se specializujeme na jazyky od první třídy znamená, že už na konci páté třídy splníme požadavky pro devátý ročník běžné školy. Dalších 22 procent páťáků dosáhlo úrovně B1 či dokonce B2.

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...