Úspěchy ZŠ E. Beneše – Národní testování SCIO žáků 5. tříd

04.05.23

Celých 22% páťáků s rozšířenou výukou angličtiny by zvládlo maturitu a dalších 48 % páťáků s rozšířenou výukou angličtiny umí anglicky stejně dobře jako deváťáci jiných škol. Úroveň A2 v angličtině je běžná u 48 procent našich jazykových páťáků. To, že se specializujeme na jazyky od první třídy znamená, že už na konci páté třídy splníme požadavky pro devátý ročník běžné školy. Dalších 22 procent páťáků dosáhlo úrovně B1 či dokonce B2.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...