Mladý zahrádkář a Floristika 2023

30.04.23

Ve středu 26. 4. 2023 se na Masarykově střední škole zemědělské uskutečnilo okresní kolo soutěže Mladý zahrádkář, ve které nás reprezentovali v mladší kategorii Laura Špillerová a Lexi Steinová, ve starší kategorii Ondra Rozsypal a Přemek Juroš. Obrovského úspěchu dosáhl Ondra Rozsypal, který vyhrál kategorii starších žáků a postoupil tak do dalšího kola. Na stejném místě proběhlo okresní kolo soutěže Floristika, ve které jsme měli 3 želízka v ohni – Terezu Cigánkovou, Viktorii Kavanovou a Marcelu Pavlincovou. Marcela vyhrála na plné čáře a také postoupila do dalšího kola.

Vítězům gratulujeme, všem děkujeme za přípravu a účast – jsme na vás pyšní.

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...