Mladý zahrádkář a Floristika 2023

30.04.23

Ve středu 26. 4. 2023 se na Masarykově střední škole zemědělské uskutečnilo okresní kolo soutěže Mladý zahrádkář, ve které nás reprezentovali v mladší kategorii Laura Špillerová a Lexi Steinová, ve starší kategorii Ondra Rozsypal a Přemek Juroš. Obrovského úspěchu dosáhl Ondra Rozsypal, který vyhrál kategorii starších žáků a postoupil tak do dalšího kola. Na stejném místě proběhlo okresní kolo soutěže Floristika, ve které jsme měli 3 želízka v ohni – Terezu Cigánkovou, Viktorii Kavanovou a Marcelu Pavlincovou. Marcela vyhrála na plné čáře a také postoupila do dalšího kola.

Vítězům gratulujeme, všem děkujeme za přípravu a účast – jsme na vás pyšní.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...