Mladý zahrádkář a Floristika 2023

30.04.23

Ve středu 26. 4. 2023 se na Masarykově střední škole zemědělské uskutečnilo okresní kolo soutěže Mladý zahrádkář, ve které nás reprezentovali v mladší kategorii Laura Špillerová a Lexi Steinová, ve starší kategorii Ondra Rozsypal a Přemek Juroš. Obrovského úspěchu dosáhl Ondra Rozsypal, který vyhrál kategorii starších žáků a postoupil tak do dalšího kola. Na stejném místě proběhlo okresní kolo soutěže Floristika, ve které jsme měli 3 želízka v ohni – Terezu Cigánkovou, Viktorii Kavanovou a Marcelu Pavlincovou. Marcela vyhrála na plné čáře a také postoupila do dalšího kola.

Vítězům gratulujeme, všem děkujeme za přípravu a účast – jsme na vás pyšní.

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...