Krajské kolo soutěže Eurorebus 

30.04.23

Tříčlenná družstva osmi tříd naší školy se zúčastnila sobotního krajského kola soutěže Eurorebus v Olomouci na Přírodovědecké fakultě UP. Naši žáci se ve velké konkurenci neztratili a dosáhli výborných výsledků. Vynikajícího umístění s postupem do celostátního kola v Praze dosáhl tým 6. A ve složení Ondřej Havlíček, Nela Hrabcová a Vítek Heinzke, který se umístil na 5. místě a tým 7. B ve složení Matyáš Tatýrek, Jakub Kohoutek a Šimon Ambrůz, který obsadil 3. místo. Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci a držíme palce v celostátním kole.

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...