Krajské kolo soutěže Eurorebus 

30.04.23

Tříčlenná družstva osmi tříd naší školy se zúčastnila sobotního krajského kola soutěže Eurorebus v Olomouci na Přírodovědecké fakultě UP. Naši žáci se ve velké konkurenci neztratili a dosáhli výborných výsledků. Vynikajícího umístění s postupem do celostátního kola v Praze dosáhl tým 6. A ve složení Ondřej Havlíček, Nela Hrabcová a Vítek Heinzke, který se umístil na 5. místě a tým 7. B ve složení Matyáš Tatýrek, Jakub Kohoutek a Šimon Ambrůz, který obsadil 3. místo. Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci a držíme palce v celostátním kole.

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...