Krajské kolo soutěže Eurorebus 

30.04.23

Tříčlenná družstva osmi tříd naší školy se zúčastnila sobotního krajského kola soutěže Eurorebus v Olomouci na Přírodovědecké fakultě UP. Naši žáci se ve velké konkurenci neztratili a dosáhli výborných výsledků. Vynikajícího umístění s postupem do celostátního kola v Praze dosáhl tým 6. A ve složení Ondřej Havlíček, Nela Hrabcová a Vítek Heinzke, který se umístil na 5. místě a tým 7. B ve složení Matyáš Tatýrek, Jakub Kohoutek a Šimon Ambrůz, který obsadil 3. místo. Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci a držíme palce v celostátním kole.

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...