Okresní finále ve florbalu chlapců 8 a 9. tříd – 2. místo 

25.04.23

Soutěž se uskutečnila ve středu 20. 4. na ZŠ Otická za účasti šesti nejlepších týmů okresu. Hrálo se systémem každý s každým. V prvním zápase jsme porazili silné Kravaře 3:2. Ve druhém ZŠ Melč 6:2. Ve třetím utkání jsme narazili na suveréna dosavadního průběhu turnaje, a to ZŠ Bolatice. Přesto, že jsme nebyli horším týmem, florbalisti soupeře byli produktivnější a utkání jsme prohráli 3:1. V dalších dvou utkáních jsme porazili ZŠ Englišova 8:0 a ZŠ Kylešovice 4:2. Přestože cílem našeho týmu byl postup do krajského finále, je celkové druhé místo úspěchem.

Reprezentovali nás: Martin Kremer, Robin Hrdý a Jakub Žídek z 9.A, Filip Lukáš, Ondřej Václavek z 9.B, Leandro Kaluscha, Maxmilián Glos z 9.C, Tomáš Pernica, Antonín Vizauer z 8.B a Martin Bridzík z 8.A

Chlapcům blahopřejeme.

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...