Okresní finále ve florbalu chlapců 8 a 9. tříd – 2. místo 

25.04.23

Soutěž se uskutečnila ve středu 20. 4. na ZŠ Otická za účasti šesti nejlepších týmů okresu. Hrálo se systémem každý s každým. V prvním zápase jsme porazili silné Kravaře 3:2. Ve druhém ZŠ Melč 6:2. Ve třetím utkání jsme narazili na suveréna dosavadního průběhu turnaje, a to ZŠ Bolatice. Přesto, že jsme nebyli horším týmem, florbalisti soupeře byli produktivnější a utkání jsme prohráli 3:1. V dalších dvou utkáních jsme porazili ZŠ Englišova 8:0 a ZŠ Kylešovice 4:2. Přestože cílem našeho týmu byl postup do krajského finále, je celkové druhé místo úspěchem.

Reprezentovali nás: Martin Kremer, Robin Hrdý a Jakub Žídek z 9.A, Filip Lukáš, Ondřej Václavek z 9.B, Leandro Kaluscha, Maxmilián Glos z 9.C, Tomáš Pernica, Antonín Vizauer z 8.B a Martin Bridzík z 8.A

Chlapcům blahopřejeme.

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...