Okresní finále ve florbalu chlapců 8 a 9. tříd – 2. místo 

25.04.23

Soutěž se uskutečnila ve středu 20. 4. na ZŠ Otická za účasti šesti nejlepších týmů okresu. Hrálo se systémem každý s každým. V prvním zápase jsme porazili silné Kravaře 3:2. Ve druhém ZŠ Melč 6:2. Ve třetím utkání jsme narazili na suveréna dosavadního průběhu turnaje, a to ZŠ Bolatice. Přesto, že jsme nebyli horším týmem, florbalisti soupeře byli produktivnější a utkání jsme prohráli 3:1. V dalších dvou utkáních jsme porazili ZŠ Englišova 8:0 a ZŠ Kylešovice 4:2. Přestože cílem našeho týmu byl postup do krajského finále, je celkové druhé místo úspěchem.

Reprezentovali nás: Martin Kremer, Robin Hrdý a Jakub Žídek z 9.A, Filip Lukáš, Ondřej Václavek z 9.B, Leandro Kaluscha, Maxmilián Glos z 9.C, Tomáš Pernica, Antonín Vizauer z 8.B a Martin Bridzík z 8.A

Chlapcům blahopřejeme.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...