Velikonoce všemi smysly 

03.04.23

Dnes se na naší škole konal 1. ročník akce Velikonoce všemi smysly. Za účasti školního pěveckého sboru, pedagogů a žáků si malí i velcí návštěvníci užili tu pravou jarní atmosféru. Ochutnávky smoothie, zákusků, chlebíčků, domácích pomazánek nebo opékání špekáčků, to vše jste dnes u nás mohli zakusit. Krom tohoto se u nás vyráběly voskem malované kraslice, pomlázky, papíroví zajíčci a mnoho dalšího. Těšíme se na další ročník! Děkujeme všem návštěvníkům, pedagogům i žákům za báječnou akci.

Všechny fotografie naleznete ZDE.

 

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...