Velikonoce všemi smysly 

03.04.23

Dnes se na naší škole konal 1. ročník akce Velikonoce všemi smysly. Za účasti školního pěveckého sboru, pedagogů a žáků si malí i velcí návštěvníci užili tu pravou jarní atmosféru. Ochutnávky smoothie, zákusků, chlebíčků, domácích pomazánek nebo opékání špekáčků, to vše jste dnes u nás mohli zakusit. Krom tohoto se u nás vyráběly voskem malované kraslice, pomlázky, papíroví zajíčci a mnoho dalšího. Těšíme se na další ročník! Děkujeme všem návštěvníkům, pedagogům i žákům za báječnou akci.

Všechny fotografie naleznete ZDE.

 

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...