Velikonoce všemi smysly

03.04.23

Dnes se na naší škole konal 1. ročník akce Velikonoce všemi smysly. Za účasti školního pěveckého sboru, pedagogů a žáků si malí i velcí návštěvníci užili tu pravou jarní atmosféru. Ochutnávky smoothie, zákusků, chlebíčků, domácích pomazánek nebo opékání špekáčků, to vše jste dnes u nás mohli zakusit. Krom tohoto se u nás vyráběly voskem malované kraslice, pomlázky, papíroví zajíčci a mnoho dalšího. Těšíme se na další ročník! Děkujeme všem návštěvníkům, pedagogům i žákům za báječnou akci.

Všechny fotografie naleznete ZDE.