Pedagog roku paní Jiřina Böhmová

28.03.23
Jedenadvacet nejlepších pedagogů škol zřizovaných městem Opavou dnes ocenil opavský primátor Tomáš Navrátil a náměstek Vladimír Schreier. Oba poděkovali učitelkám a učitelům, navrženým jednotlivými školskými zařízeními, za nadstandardní přístup k jejich práci, ochotu dát do ní něco navíc a motivaci, kterou předávají svým žákům nejen v době školní docházky, ale vlastně do celého života. Jim i všem dalším pedagogům přejeme vše nejlepší ke Dni učitelů.

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...