Školička s angličtinou 

15.02.23

V úterý 14. 2. 2023 učitelé anglického jazyka přichystali pro předškoláky a jejich rodiče školičku s angličtinou. Děti čekaly různé úkoly – poznávaly barvy, čísla, zvířata, tvary, zeleninu, zaskákaly si a zatancovaly. Nechyběl ani hrací a čtecí koutek. Předškoláci splnili úkoly na jedničku a to i přes to, že se mluvilo jen anglicky. Děkujeme za návštěvu.

Podobné příspěvky

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 a školní klub při ZŠ Vás zve na akci Velikonoce všemi smysly.  Více informací naleznete na plakátu. Těšíme se na Vás.

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Vážení rodiče, milí předškoláci, srdečně vás zveme k zápisu do první třídy, který se uskuteční ve dnech 13. 4. 2023 a 14. 4. 2023 od 14:00 do 18:00. Těšíme se na Vás. https://youtu.be/r21BrkIzFEw   Uč se jazyky! Vážení rodiče, nabízíme Vám k zhlédnutí krátký...