TRENÉŘI VE ŠKOLE – tandemová výuka tělocviku 

14.02.23

V úterý 14. 2. 2023 se uskutečnila prezentace programu „TRENÉŘI VE ŠKOLE“. Akci zahájila vedoucí odboru školství Ing. Andrea Štenclová. Zkušení trenéři představili ředitelům opavských škol program, kdy společně s vyučujícím vedou jednu hodinu tělocviku týdně. Po teoretické části následovala ukázková hodina s žáky 2. A. Výuka se líbila jak druhákům, tak i ředitelům. O nové metodě tandemu do škol rozhodne vedení města Opavy. Děkujeme za návštěvu!

Podobné příspěvky

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 a školní klub při ZŠ Vás zve na akci Velikonoce všemi smysly.  Více informací naleznete na plakátu. Těšíme se na Vás.

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Vážení rodiče, milí předškoláci, srdečně vás zveme k zápisu do první třídy, který se uskuteční ve dnech 13. 4. 2023 a 14. 4. 2023 od 14:00 do 18:00. Těšíme se na Vás. https://youtu.be/r21BrkIzFEw   Uč se jazyky! Vážení rodiče, nabízíme Vám k zhlédnutí krátký...