TRENÉŘI VE ŠKOLE – tandemová výuka tělocviku 

14.02.23

V úterý 14. 2. 2023 se uskutečnila prezentace programu „TRENÉŘI VE ŠKOLE“. Akci zahájila vedoucí odboru školství Ing. Andrea Štenclová. Zkušení trenéři představili ředitelům opavských škol program, kdy společně s vyučujícím vedou jednu hodinu tělocviku týdně. Po teoretické části následovala ukázková hodina s žáky 2. A. Výuka se líbila jak druhákům, tak i ředitelům. O nové metodě tandemu do škol rozhodne vedení města Opavy. Děkujeme za návštěvu!

Podobné příspěvky

Pohádkový zápis nanečisto 

Pohádkový zápis nanečisto 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve všechny předškoláky se svými rodiči na Pohádkový zápis nanečisto, který se uskuteční v úterý 19. 3. 2024 od 15:00 - 16:30 hod. v budově školy. V rámci předzápisu proběhne v 16:00 schůzka pro zájemce o bilingvní (dvojjazyčné)...