TRENÉŘI VE ŠKOLE – tandemová výuka tělocviku 

14.02.23

V úterý 14. 2. 2023 se uskutečnila prezentace programu „TRENÉŘI VE ŠKOLE“. Akci zahájila vedoucí odboru školství Ing. Andrea Štenclová. Zkušení trenéři představili ředitelům opavských škol program, kdy společně s vyučujícím vedou jednu hodinu tělocviku týdně. Po teoretické části následovala ukázková hodina s žáky 2. A. Výuka se líbila jak druhákům, tak i ředitelům. O nové metodě tandemu do škol rozhodne vedení města Opavy. Děkujeme za návštěvu!

Podobné příspěvky

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Krajské finále olympijského víceboje OVOV – máme stříbro! 

Dne 19. 5. 2024 proběhlo v Havířově krajské finále olympijského víceboje OVOV, kam se probojoval Robin Moša. Mladí atleti museli předvést své schopnosti a dovednosti v disciplínách: běh na 60 m., hod míčkem, skok daleký, shyby na šikmé plošině a běh na 1000 m. Robin...

Vodácký kurz 2024

Vodácký kurz 2024

V termínu 5. - 7. 6. 2024 se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníku. Všichni si užili tři slunečné dny v kepmu v Litovli, zdolali řeku Moravu a stali se z nich správní vodáci. Fotoalbum z vodáckého kurzu 2024 naleznete po kliknutí ZDE.

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Byli jsme ve Španělsku a Francii! 

Jaká je vaše představa ideální dovolené? Moře, pláž, historické památky, plavba lodí, hory, nakupování nebo dobré jídlo v hotelu se spoustou hvězdiček? My to měli všechno! V posledním květnovém týdnu jsme ve francouzském Avignonu kráčeli ve stopách papeže, poté se...