Je to doma! Angličtináři slaví!

14.02.23
Stali jsme se přípravným centrem Cambridge English. Naši deváťáci se ve známém prostředí intenzivně připravovali a následně úspěšně složili mezinárodní zkoušku B1 Preliminary for Schools s vynikajícími výsledky. Prestižní zkoušku složilo všech 14 kandidátů. Jazykové dovednosti devíti z nich dokonce dosáhly úrovně B2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.
Nejlepších výsledků dosáhli Josef Maiwald z 9. B, Daniel Peterek a Lukáš Sívek z 9. C.
Všem srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...