Je to doma! Angličtináři slaví!

14.02.23
Stali jsme se přípravným centrem Cambridge English. Naši deváťáci se ve známém prostředí intenzivně připravovali a následně úspěšně složili mezinárodní zkoušku B1 Preliminary for Schools s vynikajícími výsledky. Prestižní zkoušku složilo všech 14 kandidátů. Jazykové dovednosti devíti z nich dokonce dosáhly úrovně B2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.
Nejlepších výsledků dosáhli Josef Maiwald z 9. B, Daniel Peterek a Lukáš Sívek z 9. C.
Všem srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Podobné příspěvky

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 a školní klub při ZŠ Vás zve na akci Velikonoce všemi smysly.  Více informací naleznete na plakátu. Těšíme se na Vás.

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Vážení rodiče, milí předškoláci, srdečně vás zveme k zápisu do první třídy, který se uskuteční ve dnech 13. 4. 2023 a 14. 4. 2023 od 14:00 do 18:00. Těšíme se na Vás. https://youtu.be/r21BrkIzFEw   Uč se jazyky! Vážení rodiče, nabízíme Vám k zhlédnutí krátký...