Slavnostní udělování ředitelských pochval a vyhlášení žáka roku

31.01.23

Dnes se konalo slavnostní předávání vysvědčení. Jelikož je na naší škole mnoho talentovaných a výjimečných žáků, věnovali jsme náležitou péči udělování ředitelských pochval. Žáci nás reprezentovali na vědomostních, sportovních i uměleckých soutěžích, kde excelovali. Zároveň jsme vyhlásili žáky roku, kterými se stali Josef Maiwald a Jakub Heinrich z 9. B. Slavnostního gesta se ujali třídní učitelé společně s panem zástupcem.? Zasloužený potlesk patřil všem oceněným, jelikož to, co dokázali, je motivací nám všem. Ještě jednou gratulujeme.

Všechny fotografie naleznete po kliknutí ZDE a na sociálních sítích školy.