Slavnostní předávání vysvědčení žákům 1. ročníku

31.01.23

V úterý 31. 1. 2023 se konalo v ZUŠ slavnostní předávání vysvědčení žákům prvních tříd. Za přítomnosti rodičů, spolužáků a v neposlední řadě paní ředitelky a třídní paní učitelky dnes naši nejmenší obdrželi své první vysvědčení. Významnou událost doplnil školní pěvecký sbor EBEN a vystoupení gymnastek, které předvedly úžasnou sestavu. Milí prvňáčci, přejeme vám krásný vstup do nového pololetí, mnoho zážitkům, sdílených radostí a v neposlední řadě úspěch, který je výsledek naší společné práce.

Všechny fotografie naleznete ZDE a na sociálních sítích školy. 

 

 

 

Podobné příspěvky

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Velikonoce všemi smysly – pozvánka

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 a školní klub při ZŠ Vás zve na akci Velikonoce všemi smysly.  Více informací naleznete na plakátu. Těšíme se na Vás.

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Motivační videa pro budoucí prvňáčky. Uč se jazyky!

Vážení rodiče, milí předškoláci, srdečně vás zveme k zápisu do první třídy, který se uskuteční ve dnech 13. 4. 2023 a 14. 4. 2023 od 14:00 do 18:00. Těšíme se na Vás. https://youtu.be/r21BrkIzFEw   Uč se jazyky! Vážení rodiče, nabízíme Vám k zhlédnutí krátký...