Sportovní dopoledne pro předškoláky 

24.01.23

Dnes se konalo třetí dopoledne pro předškoláky. Na naši základní školu dorazily děti z MŠ Šrámkova. Co je čekalo? Různé sportovní aktivity, hry a soutěže pod vedením zkušených tělocvikářů. Ať vás sport baví.

Více fotografií naleznete na sociálních sítích školy. 

Podobné příspěvky

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka. Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem...

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka.  Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem č....

Zájezd do Vídně

Zájezd do Vídně

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve na jednodenní zájezd do Vídně v pátek 28. 4. 2023 Odjezd od školy ve 4:30 h Příjezd tamtéž kolem 23. hodiny Program: památky v centru Vídně, atrakce v parku Prátr Cena 800 Kč zahrnuje dopravu autobusem, cestovní pojištění a...