Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

23.01.23

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka. 

Termín nástupu: 1. 9. 2023

Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění

Požadavky:

  • dosažené vzdělání v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb. v platném znění (Zákon o pedagogických pracovnících)
  • praxe vítána

Uchazeč doloží:

  • doklad o dosaženém vzdělání
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů

Nabízíme: osobní ohodnocení, až 3x ročně odměny, benefity školy (Multisport karta, důchodové pojištění a dotované obědy).

Přihlášky k výběrovému řízení včetně požadovaných dokladů zasílejte na adresu: info@zsedvardabenese.cz

Podobné příspěvky

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Dnes se konalo třetí dopoledne pro předškoláky. Na naši základní školu dorazily děti z MŠ Šrámkova. Co je čekalo? Různé sportovní aktivity, hry a soutěže pod vedením zkušených tělocvikářů. Ať vás sport baví. Více fotografií naleznete na sociálních sítích...

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka. Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem...

Zájezd do Vídně

Zájezd do Vídně

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve na jednodenní zájezd do Vídně v pátek 28. 4. 2023 Odjezd od školy ve 4:30 h Příjezd tamtéž kolem 23. hodiny Program: památky v centru Vídně, atrakce v parku Prátr Cena 800 Kč zahrnuje dopravu autobusem, cestovní pojištění a...