Zájezd do Vídně

17.01.23

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve na jednodenní zájezd do Vídně

v pátek 28. 4. 2023

Odjezd od školy ve 4:30 h

Příjezd tamtéž kolem 23. hodiny

Program: památky v centru Vídně, atrakce v parku Prátr

Cena 800 Kč zahrnuje dopravu autobusem, cestovní pojištění a průvodce

Přihlášky v učebně němčiny u Mgr. H. Farské a Mgr. V. Trojkové

Odkaz na atrakce v Prátru: prater.at/attraktionen/

 

 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...