Zájezd do Vídně

17.01.23

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve na jednodenní zájezd do Vídně

v pátek 28. 4. 2023

Odjezd od školy ve 4:30 h

Příjezd tamtéž kolem 23. hodiny

Program: památky v centru Vídně, atrakce v parku Prátr

Cena 800 Kč zahrnuje dopravu autobusem, cestovní pojištění a průvodce

Přihlášky v učebně němčiny u Mgr. H. Farské a Mgr. V. Trojkové

Odkaz na atrakce v Prátru: prater.at/attraktionen/

 

 

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...