Zájezd do Vídně

17.01.23

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 zve na jednodenní zájezd do Vídně

v pátek 28. 4. 2023

Odjezd od školy ve 4:30 h

Příjezd tamtéž kolem 23. hodiny

Program: památky v centru Vídně, atrakce v parku Prátr

Cena 800 Kč zahrnuje dopravu autobusem, cestovní pojištění a průvodce

Přihlášky v učebně němčiny u Mgr. H. Farské a Mgr. V. Trojkové

Odkaz na atrakce v Prátru: prater.at/attraktionen/

 

 

Podobné příspěvky

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Dnes se konalo třetí dopoledne pro předškoláky. Na naši základní školu dorazily děti z MŠ Šrámkova. Co je čekalo? Různé sportovní aktivity, hry a soutěže pod vedením zkušených tělocvikářů. Ať vás sport baví. Více fotografií naleznete na sociálních sítích...

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka. Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem...

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka.  Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem č....