Výběrové řízení na pracovní pozici vedoucí vychovatel/vychovatelka ŠD

16.01.23

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici vedoucí vychovatel/vychovatelka ŠD.

Místo výkonu práce: Opava

Požadované vzdělání: dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění

Požadovaná praxe: min. 5 let v oboru

Předpokládaný nástup: od 1.8. 2023 nebo dohodou.

Požadované dokumenty: profesní životopis, koncepce rozvoje ŠD

Přihlášku zašlete do:28.2.2023 na adresu: info@zsedvardabenese.cz.

Nabízíme: osobní ohodnocení, až 3x ročně odměny, benefity školy (Multisport karta, důchodové pojištění a dotované obědy).

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...