Výběrové řízení na pracovní pozici vedoucí vychovatel/vychovatelka ŠD

16.01.23

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici vedoucí vychovatel/vychovatelka ŠD.

Místo výkonu práce: Opava

Požadované vzdělání: dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění

Požadovaná praxe: min. 5 let v oboru

Předpokládaný nástup: od 1.8. 2023 nebo dohodou.

Požadované dokumenty: profesní životopis, koncepce rozvoje ŠD

Přihlášku zašlete do:28.2.2023 na adresu: info@zsedvardabenese.cz.

Nabízíme: osobní ohodnocení, až 3x ročně odměny, benefity školy (Multisport karta, důchodové pojištění a dotované obědy).

Podobné příspěvky

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Dnes se konalo třetí dopoledne pro předškoláky. Na naši základní školu dorazily děti z MŠ Šrámkova. Co je čekalo? Různé sportovní aktivity, hry a soutěže pod vedením zkušených tělocvikářů. Ať vás sport baví. Více fotografií naleznete na sociálních sítích...

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka. Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem...

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka.  Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem č....