Výběrové řízení na pracovní pozici vedoucí vychovatel/vychovatelka ŠD

16.01.23

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici vedoucí vychovatel/vychovatelka ŠD.

Místo výkonu práce: Opava

Požadované vzdělání: dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění

Požadovaná praxe: min. 5 let v oboru

Předpokládaný nástup: od 1.8. 2023 nebo dohodou.

Požadované dokumenty: profesní životopis, koncepce rozvoje ŠD

Přihlášku zašlete do:28.2.2023 na adresu: info@zsedvardabenese.cz.

Nabízíme: osobní ohodnocení, až 3x ročně odměny, benefity školy (Multisport karta, důchodové pojištění a dotované obědy).

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...