Vánoční koncert na Základní škole Edvarda Beneše 

21.12.22

Včera se konal vánoční koncert školního pěveckého sboru EBEN. Sboristé a sboristky za doprovodu kytary, piána i houslí předvedli širokému publiku rodičů, kamarádů i vyučujících, co vše dokázali natrénovat. Vánoční kolegy, Jerusalema, moderní hudba i tanec. To vše za bujarého potlesku. Krom sborového zpěvu zazněli i sólisté v podání Tobiáše Macháče a Lucie Anežky Tomáškové. Mnohokrát děkujeme sbormistryni, paní učitelce Anně Tenglerové, za vedení sboru, dále paní učitelce Martině Tenglerové a Evě Grambalové za hudební doprovod, moderování a v neposlední řadě za čas, který přípravě dětí věnovaly.
Nezbývá než popřát krásné vánoční svátky v kruhu těch nejbližších. Těšíme se na Vás opět v roce 2023.

Všechny fotografie naleznete ZDE.

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...