Vánoční koncert na Základní škole Edvarda Beneše 

21.12.22

Včera se konal vánoční koncert školního pěveckého sboru EBEN. Sboristé a sboristky za doprovodu kytary, piána i houslí předvedli širokému publiku rodičů, kamarádů i vyučujících, co vše dokázali natrénovat. Vánoční kolegy, Jerusalema, moderní hudba i tanec. To vše za bujarého potlesku. Krom sborového zpěvu zazněli i sólisté v podání Tobiáše Macháče a Lucie Anežky Tomáškové. Mnohokrát děkujeme sbormistryni, paní učitelce Anně Tenglerové, za vedení sboru, dále paní učitelce Martině Tenglerové a Evě Grambalové za hudební doprovod, moderování a v neposlední řadě za čas, který přípravě dětí věnovaly.
Nezbývá než popřát krásné vánoční svátky v kruhu těch nejbližších. Těšíme se na Vás opět v roce 2023.

Všechny fotografie naleznete ZDE.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...