Vánoční koncert na Základní škole Edvarda Beneše 

21.12.22

Včera se konal vánoční koncert školního pěveckého sboru EBEN. Sboristé a sboristky za doprovodu kytary, piána i houslí předvedli širokému publiku rodičů, kamarádů i vyučujících, co vše dokázali natrénovat. Vánoční kolegy, Jerusalema, moderní hudba i tanec. To vše za bujarého potlesku. Krom sborového zpěvu zazněli i sólisté v podání Tobiáše Macháče a Lucie Anežky Tomáškové. Mnohokrát děkujeme sbormistryni, paní učitelce Anně Tenglerové, za vedení sboru, dále paní učitelce Martině Tenglerové a Evě Grambalové za hudební doprovod, moderování a v neposlední řadě za čas, který přípravě dětí věnovaly.
Nezbývá než popřát krásné vánoční svátky v kruhu těch nejbližších. Těšíme se na Vás opět v roce 2023.

Všechny fotografie naleznete ZDE.

Podobné příspěvky

Mikuláš 2023 

Mikuláš 2023 

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili rolí čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na první stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Chlapci vybojovali 3. místo v krajském finále! 

Krajské finále se uskutečnilo v pátek 1. 12. v Raškovicích. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Los nám přidělil ZŠ z Ostravy Poruby a Kopřivnice. S Porubou jsme zvítězili 3:1 a v utkání s Kopřivnicí jsme přes vyrovnaný průběh podlehli 1:4. Druhé místo ve skupině...

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Pozvánka na ANDĚLSKÉ VÁNOCE 

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2, školní družina a školní klub při ZŠ Vás zve na ANDĚLSKÉ VÁNOCE, které proběhnou 12. prosince 2023 od 15,30 do 18,00 hodin. Můžete se těšit na tvořivé dílny, vánoční dekorace, výrobu svíček, zdobení perníčků, vánoční jarmark,...