Vánoční koncert na Základní škole Edvarda Beneše 

21.12.22

Včera se konal vánoční koncert školního pěveckého sboru EBEN. Sboristé a sboristky za doprovodu kytary, piána i houslí předvedli širokému publiku rodičů, kamarádů i vyučujících, co vše dokázali natrénovat. Vánoční kolegy, Jerusalema, moderní hudba i tanec. To vše za bujarého potlesku. Krom sborového zpěvu zazněli i sólisté v podání Tobiáše Macháče a Lucie Anežky Tomáškové. Mnohokrát děkujeme sbormistryni, paní učitelce Anně Tenglerové, za vedení sboru, dále paní učitelce Martině Tenglerové a Evě Grambalové za hudební doprovod, moderování a v neposlední řadě za čas, který přípravě dětí věnovaly.
Nezbývá než popřát krásné vánoční svátky v kruhu těch nejbližších. Těšíme se na Vás opět v roce 2023.

Všechny fotografie naleznete ZDE.

Podobné příspěvky

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Dnes se konalo třetí dopoledne pro předškoláky. Na naši základní školu dorazily děti z MŠ Šrámkova. Co je čekalo? Různé sportovní aktivity, hry a soutěže pod vedením zkušených tělocvikářů. Ať vás sport baví. Více fotografií naleznete na sociálních sítích...

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka. Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem...

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka.  Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem č....