Ukaž, co umíš 

13.12.22

Ve středu 7. 12. 2022 se v KD Na Rybníčku konal další ročník talentové soutěže “Ukaž, co umíš.” Soutěž vyhlásila státní nezisková organizace Eurotopia a zúčastnilo se jí několik desítek soutěžících z různých míst Moravskoslezského kraje. Naši školu reprezentovali Viktor Russell May a Agáta Janíková. Viktor sice na stupínek vítězů nedosáhl, ale svou hrou na piano okouzlil nejednoho posluchače. Agáta si mohla vychutnat úspěch nejvyšší. Zatančila v rytmu diska a první místo bylo naše! Za svůj tanec získala spoustu cen. Nejvíce se těšila z trampolíny a sladké odměny v podobě dortu. Gratulujeme!

 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...