Ukaž, co umíš 

13.12.22

Ve středu 7. 12. 2022 se v KD Na Rybníčku konal další ročník talentové soutěže “Ukaž, co umíš.” Soutěž vyhlásila státní nezisková organizace Eurotopia a zúčastnilo se jí několik desítek soutěžících z různých míst Moravskoslezského kraje. Naši školu reprezentovali Viktor Russell May a Agáta Janíková. Viktor sice na stupínek vítězů nedosáhl, ale svou hrou na piano okouzlil nejednoho posluchače. Agáta si mohla vychutnat úspěch nejvyšší. Zatančila v rytmu diska a první místo bylo naše! Za svůj tanec získala spoustu cen. Nejvíce se těšila z trampolíny a sladké odměny v podobě dortu. Gratulujeme!

 

Podobné příspěvky

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Dnes se konalo třetí dopoledne pro předškoláky. Na naši základní školu dorazily děti z MŠ Šrámkova. Co je čekalo? Různé sportovní aktivity, hry a soutěže pod vedením zkušených tělocvikářů. Ať vás sport baví. Více fotografií naleznete na sociálních sítích...

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka. Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem...

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka.  Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem č....