Ukaž, co umíš 

13.12.22

Ve středu 7. 12. 2022 se v KD Na Rybníčku konal další ročník talentové soutěže “Ukaž, co umíš.” Soutěž vyhlásila státní nezisková organizace Eurotopia a zúčastnilo se jí několik desítek soutěžících z různých míst Moravskoslezského kraje. Naši školu reprezentovali Viktor Russell May a Agáta Janíková. Viktor sice na stupínek vítězů nedosáhl, ale svou hrou na piano okouzlil nejednoho posluchače. Agáta si mohla vychutnat úspěch nejvyšší. Zatančila v rytmu diska a první místo bylo naše! Za svůj tanec získala spoustu cen. Nejvíce se těšila z trampolíny a sladké odměny v podobě dortu. Gratulujeme!

 

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...