Základní škola Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na VÁNOČNÍ KONCERT

25.11.22

Základní škola Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na VÁNOČNÍ KONCERT.
Kdy? 19. 12. 2022
V kolik hodin? Od 16:00.
Kde? Ve spojovací chodbě školy.
PROGRAM:
Vystoupení pěveckého sboru EBEN ?
Daniel Broďák: klasická kytara
Viktor May & Adam Kotyk: klavír
Jasmína Lévayová a žáci 2.A: tanec
O doprovodný program se postarají žáci ZŠ.
Těšíme se na Vás.

Podobné příspěvky

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

MTB CROSS 2023 – vezeme medaile! 

Dne 21. 9. 2023 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal MTB CROSS, závod horských kol, kde i naše škola měla své zastoupení. Z celkem 340 dětí z 20 základních a mateřských škol jsem získali 3 medaile. Dvě zlaté a jednu stříbrnou! V kategorii ročníku 2012 se na 2. místě...

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Úspěchy našich běžců na Sádráku – přespolní běh 2023

Ve čtvrtek 21. září se na Stříbrném jezeře konalo okresní finále v přespolním běhu žáků 4. až 9. tříd více než desítky škol z Opavy a okolí. Náš dívčí i chlapecký tým v kategorii 4. a 5. ročník jen o kousek nedosáhl na stupně vítězů a umístil se mezi všemi školami na...

Opavan Race 2023

Opavan Race 2023

Do nového školního roku jsme skočili rovnýma nohama a do sbírání medailí jakbysmet! V pátek 8. září se totiž konal 4. ročník závodu Opavan Race a naši žáci zde obsadili mezi všemi školami celkové 2. místo! Akci pořádá Fenix Opava a jedná se o spojení běhu se...