Základní škola Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na VÁNOČNÍ KONCERT

25.11.22

Základní škola Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na VÁNOČNÍ KONCERT.
Kdy? 19. 12. 2022
V kolik hodin? Od 16:00.
Kde? Ve spojovací chodbě školy.
PROGRAM:
Vystoupení pěveckého sboru EBEN 🎶
Daniel Broďák: klasická kytara
Viktor May & Adam Kotyk: klavír
Jasmína Lévayová a žáci 2.A: tanec
O doprovodný program se postarají žáci ZŠ.
Těšíme se na Vás.

Podobné příspěvky

Předvánoční dopoledne pro předškoláky 

Předvánoční dopoledne pro předškoláky 

Dnes se u nás konalo předvánoční dopoledne pro předškoláky z MŠ Mnišská, Šrámkova a Jateční. Co vše děti čekalo? Milé přivítání paní ředitelky, úžasný koncert školního pěveckého sboru EBEN pod vedením paní učitelky Tenglerové a v neposlední řadě vánoční tvoření v...

Úspěch gymnastek

Úspěch gymnastek

Ve středu 23.11. se naše děvčata zúčastnila okresního finále ve sportovní gymnastice. V kategorii 4. a 5. tříd vybojovala Agáta Sedlářová, Johanka Poštulková, Ema Přibylová a Eva Hostášková krásné 2. místo. V kategorii 1. až 3. tříd obsadil tým ve složení Amálie...

Sedmáci ve finále Soutěže mladých zoologů 

Sedmáci ve finále Soutěže mladých zoologů 

Atmosféru velkého finále si zažil tým "Bylo nás pět" ve složení Ondra, Sofie, Amálka a Valerie ze 7. A. V sobotu 26. 11. 2022 se již podruhé vypravil tým naší školy do ZOO Ostrava, aby poměřil své síly s nejlepšími družstvy z Moravskoslezského kraje. Po velkém a...