Výběrové řízení na pracovní pozici: Kuchař/kuchařka do školní kuchyně

16.11.22
Školní jídelna při ZŠ Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici: Kuchař/kuchařka do školní kuchyně
– požadavky: výuční list v oboru
– úvazek: 40. hod./ t.
– k pohovoru nutno přinést profesní životopis
V případě zájmu kontaktujte vedoucí školní jídelny p. Josefusovou na tel. 601 565 068. Následně budete pozváni k osobnímu pohovoru.

Podobné příspěvky

Předvánoční dopoledne pro předškoláky 

Předvánoční dopoledne pro předškoláky 

Dnes se u nás konalo předvánoční dopoledne pro předškoláky z MŠ Mnišská, Šrámkova a Jateční. Co vše děti čekalo? Milé přivítání paní ředitelky, úžasný koncert školního pěveckého sboru EBEN pod vedením paní učitelky Tenglerové a v neposlední řadě vánoční tvoření v...

Úspěch gymnastek

Úspěch gymnastek

Ve středu 23.11. se naše děvčata zúčastnila okresního finále ve sportovní gymnastice. V kategorii 4. a 5. tříd vybojovala Agáta Sedlářová, Johanka Poštulková, Ema Přibylová a Eva Hostášková krásné 2. místo. V kategorii 1. až 3. tříd obsadil tým ve složení Amálie...

Sedmáci ve finále Soutěže mladých zoologů 

Sedmáci ve finále Soutěže mladých zoologů 

Atmosféru velkého finále si zažil tým "Bylo nás pět" ve složení Ondra, Sofie, Amálka a Valerie ze 7. A. V sobotu 26. 11. 2022 se již podruhé vypravil tým naší školy do ZOO Ostrava, aby poměřil své síly s nejlepšími družstvy z Moravskoslezského kraje. Po velkém a...