Výstava obrazů žáků 2. A v obchodním domě Prior

14.11.22
Když nestátní nezisková organizace Eurotopia vyhlásila výtvarnou soutěž na téma Čardáš, nikdo netušil, že v konkurenci prací nejen z našeho kraje zvítězíme hned ve dvou kategoriích. V té nejmladší zvítězila Liliana Olšáková z 2. A, mezi staršími dětmi si zlato vymalovala Dotothea Dvořáková z 5. C Každopádně to ale není všechno. Obrázky do soutěže se pokusili namalovat všichni žáci z 2. A, a protože se povedly úplně všem, organizace se rozhodla, že jim umožní vystavit své práce v krnovském obchodním domě Prior. Naši druháci tak měli svou první veřejnou výstavu. Ať vás malování baví! Gratulujeme.